ÜNLÜLERİN VE LÜKS MEKANLARIN MİMARINDAN "YENİ...

ÜNLÜLERİN VE LÜKS MEKANLARIN MİMARINDAN "YENİ KONSEPT"

Ünlülerin Mimarı Ercan Karaca'nın 2018'e has "Yeni Konsept"i büyük ilgi topladı. Dekorasyon dünyasına farklılıklar kazandıran Capriola firmasının ürünleri adeta yok satıyor.

12 Nisan 2018 - 11:03

ÜNLÜLERİN VE LÜKS MEKANLARIN MİMARI KARACA'NIN YENİ KONSEPTİ YOK SATIYOR

Ümit Besen' den Tanju Çolak’a kadar sanat ve spor dünyasından bir çok ünlünün dekoratörlüğünü yapan, lüks mekanların mimarı Ercan Karaca, 2018'e damgasını vuracak yeni konsep ürünleriyle girdi. Göz alıcı ürünler büyük ilgi gördü. Dekorasyon dünyasına farklılıklar kazandıran Capriola firması Türkiye’de ilklere imza attığı ürünleri adeta yok satıyor.

Çeyrek asır önce Basetta firmasıyla mobilya sektörüne giren Ercan Karaca, Dekorasyon dünyasına farklılıklar getirmek için Capriola firmasını 2012’de kurdu. Capriola ile Türkiye’de ilklere imza atan genç girişimci Karaca, kısa zamanda ünlü isimlerin ve lüks mekan sahiplerinin dikkatini çekti. Ünlülerin mimarı Karaca, “Neredeyse her hafta dekorasyon işi yapılırken çıkan yangınların ortaya koyduğu facia haberlerini alıyoruz. Daha fazla mal ve can kayıplarının olmaması için Capriola’yı kurduk. Türkiye’de ilk defa yanmaya karşı dirençli, ses ve ısı yalıtımı olan üretmiş olduğumuz 3 boyutlu dekoratif malzememiz kolayca temizlenebilir ve silinebilir özellikte. İstediğimiz kalıba uygulayabildiğimiz malzemeyi duvar kaplamalarında da kullandık ve başarılı sonuçlar elde ettik. Büyük beğeni alan ürünümüzü son olarak yatak başlıklarına uyguladık. Genelde standart ölçüleri 40x40 cm olan ürünümüzü sipariş miktarına göre farklı ölçülerde de yapabiliyoruz.  Uygulaması kolay, akustik özelliğe sahip ürünümüzü koltuk derisi ve kumaşı ile birlikte kullanarak farklı formlara sokabiliyoruz ”dedi.    

Otellerde yaygın olarak kullandıkları ürünleri ünlülerin ve lüks mekanların tercih ettiğini vurgulayan Karaca, “Sanatçı dostlarımız Koray Hepenson, Ümit Besen, spor camiasından Tanju Çolak başta olmak üzere birçok ünlünün kullandığı ürünlerimiz eğlence mekanları, restoranlar, güzellik merkezleri, sinema salonları, düğün salonları, butik, mağaza, kreş, okul, villa ve evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerimiz Ses yalıtım özelliği ve dekoratif olmasından dolayı insanların tercih sebeplerinin başında geliyor” şeklinde konuştu.

Bu haber 1668 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İhracat Şampiyonları Ödüllerine Kavuştu
İhracat Şampiyonları Ödüllerine Kavuştu
SOUVENIR,Hediyelik Eşya Günleri Halaylarla Açıldı
SOUVENIR,Hediyelik Eşya Günleri Halaylarla Açıldı