SEKTÖR İZMİR’DE BULUŞACAK

SEKTÖR İZMİR’DE BULUŞACAK

MODEKO 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuar çalışması kapsamında İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi ve İzmir Halıcılar Derneği Başkanı Naci Ölçen Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret etti. Görüşmede bölgenin gücünün fuara yansıtılması gerektiğine vurgu yapıldı.

22 Ocak 2020 - 11:23

Denizli Ticaret Odası’ndaki ziyaret programında Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan,  DTO Meclis Üyesi Yaşar Köseoğlu, DTO Meclis Başkan Yardımcısı Faik Müftüler, İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi ve İzmir Halıcılar Derneği Başkanı Naci Ölçen, Efor Fuarcılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Doğan İşleyen, Efor Fuarcılık Satış Direktörü Muhammed Baykal hazır bulundu.

Toplantıda konuşan İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi ve İzmir Halıcılar Derneği Başkanı Naci Ölçen geçen yıl MODEKO Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı kapsamında yaklaşık 5 bin metrekarelik alanda halı, lamine ve laminat parke, PVC yer kaplaması, paspas, esnek kauçuk zemin malzemeleri sergilediklerini söyledi.

Başkan Ölçen, “Geçen yıl bir ilki gerçekleştirdik. ‘Halı ve Zemin Kaplamaları Özel Bölümü’ adı altında hayata geçirdik. Çalışmalarımızın karşılığını gördük. Tüketicinin ev dekorasyonuna yönelik mobilya, halı, perde gibi çeşitli ticari emtiaların satıldığı mağazalara olan ilgisinden yola çıkarak mobilya, halı ve perdenin teşhir edildiği bir fuarda başarılı olunacağına ve amacımıza daha hızlı ve daha ekonomik ulaşacağımızı düşündük. Bu düşünceden yola çıktık başarıya ulaştık. İç pazarda sıkıntılar yaşayan üyelerimizin yurt dışına açılmasına da öncülük ettik. Ticaret amaçlı alım heyetlerini üyelerimizin ayağına kadar getirdik. İzmir Mobilyacılar Odası ve mobilya üreticileri de  katılımızdan memnun oldu. Birbirini tamamlayan vazgeçilemez iki sektörün aynı fuarda sergileniyor olması aynı zamanda tüketicinin de yüzünü güldürdü. Bu yıl önemli bir katılım ile fuarımızı gerçekleştireceğiz. Hem fuarın daha da büyümesine hem de şehir ekonomisine katkı sağlayacak" dedi.

Efor Fuarcılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Doğan İşleyen Denizli’nin bölge ve Türkiye ticaretinden önemli bir yeri olduğunu bu gücün fuara iyi yansıtılması gerektiğini söyledi.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan MODEKO 31. Uluslar arası İzmir Mobilya Fuarı’nın bir dünya markası olduğunu kendilerini de gururlandıran çalışmalara seve seve destek vereceklerini ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FAHİŞ FİYAT MOBİLYACIYI MASKECİ YAPTI
FAHİŞ FİYAT MOBİLYACIYI MASKECİ YAPTI
"İLAVE DESTEKLER BEKLİYORUZ"