SAĞLIKTAN BÜYÜK ZENGİNLİK YOKTUR!!!

SAĞLIKTAN BÜYÜK ZENGİNLİK YOKTUR!!!

İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan SAĞLIKTAN BÜYÜK ZENGİNLİK YOKTUR!!! Corona virüsü salgınının ekonomiyi küresel anlamda olumsuz etkilediğini belirten İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan gerçek güç ve mutluluğun temelinin sağlık olduğunu vurguladı. Oda üyelerinin öncelikle sağlıklı adımlar atması gerektiğine dikkat çeken Başkan Özkoparan oda olarak esnafın taleplerini en yetkili kişi ve kurumlara ilettiklerini söyledi.

23 Mart 2020 - 17:16

Mobilya sektörünün önemli temsilcisi İzmir Mobilyacılar Odası üyelerine  İtidal çağrısı yaptı. Corono virüs salgının tüm dünyayı etkisi altına aldığını sorunun bölgesel değil küresel olduğunu hatırlatan İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, mobilyacı esnafın yaşayabileceği mağduriyetleri ortadan kaldırmak için önemli bir çalışma ortaya koymaya devem ettiklerini söyledi.

TALEPLERİ EN ÜST MERCİLERE TAŞIYORUZ

Oda üyeleri ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirten İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan, gelen talepleri gruplandırdıklarını ifade etti. Başkan Özkoparan, “Hiç cari açık vermeden yol alan mobilya sektörümüzü temsil ediyoruz. İşletmelerimizle, çalışanlarımızla ilgili kamu kurumlarımızla biz bir bütünüz. Bu bütünlük kapsamında konuyu ele alıyoruz. Esnafımızın taleplerini alıyoruz. Vergiler ve SGK primlerinin dondurulması, vadesi gelen kredilerin ötelenmesi, sıfır faizli yeni krediler kullandırılması, kira, elektrik, çalışan maaşlarına destek olunması konularında bize gelen talepleri  Birliklerimiz, Federasyonlarımız ve ilgili Bakanlıklarımıza ilettik.  Gelen talepleri de iletmeye devam ediyoruz”dedi.

ULUSLARIN SAĞLIĞI, ZENGİNLİKLERİNDEN DAHA KIYMETLİDİR

Esnafın taleplerinin takipçisi olduklarını belirten İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan üyelerinin kendileri, çalışanları ve ailelerinin sağlığı için gerekli önlemleri almalarını istedi. Başkan Özkoparan, “Taleplerimizin bir kısmı ekonomik paketle karşılandı. Tüm taleplerimizin arkasını arıyoruz. Üyelerimizden kendileri, çalışanları ve sevdiklerinin sağlığını düşünerek hareket etmelerini istiyoruz. Hastalığa tutulmamak hasta olup da iyileşmekten daha iyidir. Odamız bir süreliğine hafta içi her gün saat 10.00-16.00 saatlerinde hizmet verecek. Üyelerimiz de kendileri ve çalışanları için esnek bir çalışma  zaman dilimi oluşturabilirler. Birlik ve beraberlik içerisinde bu süreci de atlatacağımıza inanıyorum”şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İZMOD’UN SALGIN TEDBİRLERİ BELGELENDİRİLDİ
İZMOD’UN SALGIN TEDBİRLERİ BELGELENDİRİLDİ
MOBİLYA SEKTÖRÜ YÜKSELİŞTE
MOBİLYA SEKTÖRÜ YÜKSELİŞTE