İZMOD’UN SALGIN TEDBİRLERİ BELGELENDİRİLDİ

İZMOD’UN SALGIN TEDBİRLERİ BELGELENDİRİLDİ

İZMOD’UN PANDEMİYLE MÜCADELE TEDBİRLERİ BELGELENDİRİLDİ İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) mobilya sektörüne örnek çalışmalarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Koronovirüs salgını konusunda alınan tedbirlere titizlikle uyulmasını isteyen İZMOD kendi aldığı tedbirlerin geçerliliğini belgelendirdi. IFC GLOBAL Sertifikasyon Muayene ve Eğitim Hizmetleri İş Geliştirme ve Satış Direktörü Zelal Karaoğlu, İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan’a UYGUNLUK sertifikasını takdim etti.

21 Temmuz 2020 - 09:12

BAŞKAN REHBERLİK ETTİ

Yenitip Covit 19 Koronavirüsünün Türkiye’de görüldüğü tarih konuya ciddi yaklaşan İzmir Mobilyacılar Odası üyelerini tedbirler almaları konusunda sürekli bilgilendirdi. Bu salgının şakaya alınır bir durumunun olmadığını vurgulayan İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan, sektörün sorunları ve tedbirlerin arttırılması konusunda üyeleri ile yetkililer arasında sağlam bir köprü inşa etti. İZMOD Başkanı Özkoparan, “Sağlık en büyük zenginliğimizdir. Önce can sonra canan”sözleriyle meslektaşlarına rehberlik etti.  

İZMOD ÖRNEK OLDU

Nihai tüketicilerin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilecekleri ortamların oluşturulmasını isteyen İZMOD Başkanı Özkoparan, çıtayı bir adım daha üst seviyeye çekti. İki binden fazla üyeye ve onların çalışanlarına hizmet veren Odanın sağlık şartlarına uygunluğunu tescillettirdi. IFC GLOBAL Sertifikasyon Muayene ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi adına bir ekip odanın aldığı tedbirleri titizlikle inceledi. Kurul İZMOD’a UYGUNLUK sertifikasının verilmesine karar verdi. IFC GLOBAL Sertifikasyon Muayene ve Eğitim Hizmetleri İş Geliştirme ve Satış Direktörü Zelal Karaoğlu ve ekip lideri Ebru Özkoparan İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan’a UYGUNLUK sertifikasını takdim etti.

IFC GLOBAL Sertifikasyon Muayene ve Eğitim Hizmetleri İş Geliştirme ve Satış Direktörü Zelal Karaoğlu şunları söyledi; IFC GLOBAL Sertifikasyon Muayene ve Eğitim Hizmetleri Anonim Şirketi olarak, uygunluk değerlendirme hizmetleri (Sistem belgelendirme, Ürün Belgelendirme ve Muayene) kapsamında hizmet vermekteyiz.  

TÜRKAK ve  IAS akreditasyonuna sahip kuruluşumuz, uygunluk değerlendirme hizmetlerini; bünyesinde çalışan eğitimli personeli ile müşterilerimize güvenilir ve hızlı çözümleri sunarak, tüm uygulamaların titizlikle sürdürülmesi prensibi ile gerçekleştiriyoruz.

Mevcut mevzuat ve ilgili standartlar doğrultusunda, her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla sağladığımız hizmetlerimiz;

Sistem Belgelendirme (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 10002, ISO 13485, OHSAS 18001, ISO 22301, ISO 2000-1, ISO 15838),

Ürün Belgelendirme (İyi Tarım Uygulamaları, Helal Gıda, Organik Tarım),

Eğitimler (Yönetim Sistemi, Kurumsallaşma, KVKK),

Denetimler, 

KVKK Uyum Projesi Kapsamında Teknik Destek 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MOBİLYA SEKTÖRÜ YÜKSELİŞTE
MOBİLYA SEKTÖRÜ YÜKSELİŞTE
ESNAFIN FİNANS BABASINA ONUR PLAKETİ
ESNAFIN FİNANS BABASINA ONUR PLAKETİ