EGEMOB Başkanı Baltaş, Potansiyelimize ivem katmak için...

EGEMOB Başkanı Baltaş, Potansiyelimize ivem katmak için MOSFED'deyiz

Kuruluşu 22 büyük mobilya üretici ile birlikte yaptıklarına dikkat çeken EGEMOB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Baltaş, EGEMOB ailesine katılmak ve güçlerini kendileriyle birleştirmek için 50 firmanın daha sırada beklediğini söyledi.

09 Mart 2018 - 11:00 - Güncelleme: 10 Mart 2018 - 20:25

MOSFED’İN BÜYÜK AİLESİNE EGEMOB DA KATILDI

Türk Mobilya sektörünün ulusal ve uluslararası gelişimine büyük katkı sağlayan Mobilya Dernekleri Federasyonu MOSFED’e Ege’den önemli bir katılım gerçekleşti. Sektörün önde gelen  mobilya üreticilerinden oluşan Ege Mobilya Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEMOB), MOSFED’e Türkiye’nin batıya açılan kapısı İzmir’den güç verdi. EGEMOB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Baltaş   “Ege Bölgesi’ndeki mobilya sektörümüzün sahip olduğu potansiyeli daha ileri taşımak için kurduğumuz derneğimizle birlikte MOSFED’in büyük ailesine katıldık”dedi.

EGE MOBİLYASI EGEMOB İLE ŞAHLANACAK

Ege Bölgesi’ndeki güçlü mobilya üreticileri Ege Mobilya Sanayicileri Dayanışma Derneği’ni (EGEMOB) kurdu. Kuruluşu 22 büyük mobilya üretici ile birlikte yaptıklarına dikkat çeken EGEMOB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Baltaş, EGMOB ailesine katılmak ve güçlerini kendileriyle birleştirmek için 50 firmanın daha sırada beklediğini söyledi. EGEMOB Başkanı Baltaş, “sektörün tasarım, markalaşma, pazarlama gibi “kurumsallaşma” başlığı altında toplanabilecek sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve üretim ile ihracatta koyulmuş hedeflere ulaşmak amacıyla sektörün önde gelen firmalarıyla birlikte EGEMOB’u kurduk. EGEMOB ve MOSFED çatısı altındaki derneklerin üyeleri arasında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak,  sektörü ilgilendiren önemli hususlarda farkındalık yaratmak ve sektör sorunlarını ilgili mercilere taşımak için yola çıktık.  İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ı ve bazı İzmir Milletvekillerimizi ziyaret ettik. Sektöre dair sorunlarımızı ve çözüm  yollarını aktarmak, yeni projelerimize destek istemek için ilgili Bakanlıklar ile görüşmeler planladık. Ege Mobilyası yeni derneğimizle şahlanacak”dedi.

MODEKO, EGE MOBİLYASININ VİTRİNİ

Bu sene Efor Fuarcılık’ın 29.’sunu düzenlediği MODEKO İzmir Mobilya Fuarı’nın uluslararası nitelik kazandığına dikkat çeken EGEMOB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Baltaş, MODEKO’nun her aşamasında organizasyonun içinde olmaktan gurur duyduklarını söyledi. EGEMOB Başkanı Baltaş, “Tüm fuar çalışma ve bu çabalarımızın sonucunda, umuyorum fuarımız bizim açımızdan hedeflenen rakamlara ulaşmamıza zemin oluşturacak. 2018 için belirlediğimiz ihracat rakamlarını elde etmek ve hedef pazarlara ulaşmak açısından da büyük bir müjdeci ve aynı zamanda sektöre büyük bir moral kaynağı olacak. MODEKO kapsamında  gerçekleştireceğimiz gala programı, sektörün büyük buluşmalarına dönüşecek. MODEKO İzmir Mobilya Fuarı’na katılan arkadaşlarımız ve ziyaretçilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz olacak. MODEKO’ya iştirak edecek mobilya paydaşlarına şimdiden başarı diliyorum”şeklinde konuştu.

Bu haber 15744 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOUVENIR,Hediyelik Eşya Günleri Halaylarla Açıldı
SOUVENIR,Hediyelik Eşya Günleri Halaylarla Açıldı
KARA KIŞTA 'CAN' DOSTLAR UNUTULMAYACAK
KARA KIŞTA 'CAN' DOSTLAR UNUTULMAYACAK